עו"ד עפר טויסטר

Team One

עו"ד עפר טויסטר

עו"ד עפר טויסטר עוסק בתחום התכנון והבנייה והמשפט המנהלי למעלה מארבעים שנה ונחשב אחד מעורכי הדין המובילים בארץ בתחומים אלה. הוא מלווה הליכי תכנון ברחבי הארץ ומופיע בפני רשויות התכנון, ועדות ערר ובתי משפט לעניינים מנהליים. עו"ד טויסטר משמש בורר ומגשר. עו"ד טויסטר הוא רב סרן במיל'. 

עו"ד טויסטר מפרסם מאמרים בעיתונות הכלכלית ובספרות המקצועית, מופיע באמצעי התקשורת השונים ומרצה מבוקש בתחום הליכי תכנון. בין היתר הוא מרצה באופן קבוע במכון להשתלמויות של לשכת עוה"ד, בלשכת שמאי המקרקעין ובסניפיה בארץ, כמו גם בהשתלמויות שונות מטעם גופים כמו עיריית תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. בנובמבר 2007 הוענק לו תואר "חבר כבוד" של לשכת שמאי המקרקעין בישראל. בנוסף, עו"ד טויסטר משמש יועץ לוועדת התקינה של מועצת שמאי המקרקעין. 

עו"ד טויסטר הוסמך בשנת 1979. הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת לונדון. 

בשנים 1991-1978 עבד כעו"ד שכיר וכשותף במשרד הררי-טויסטר ושות' שייסדו אביו צבי טויסטר ז"ל וח"כ יזהר הררי ז"ל, המתמחה במתן ייעוץ משפטי לרשויות מקומיות ולוועדות מקומיות לתכנון ובנייה. הוא ריכז את הייעוץ המשפטי לעיריית הרצליה ולוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה, ואחר כך לעיריית הוד השרון ולוועדה המקומית לתכנון ובניה הוד השרון. 

בשנת 1992 החליט עו"ד טויסטר "לעבור את הכביש" מתחום ייצוג הממסד (רשויות מקומיות) לייצוג יזמים וייסד עם חברו רן יגנס את המשרד יגנס, טויסטר ושות', שלימים הפך למשרד יגנס, טויסטר, בירן ושות' לאחר הצטרפותה של עו"ד ענת בירן למשרד. המשרד הפך במהרה לאחד המשרדים המובילים והגדולים בארץ בתחום התכנון הבנייה והנדל"ן. המשרד היה ברשימת 100 משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל וברשימת המשרדים המובילים בתחומי המקרקעין ותכנון ובנייה. 

בסוף 2009 יצא עו"ד טויסטר לדרך עצמאית ופתח משרד משלו - עפר טויסטר, עורכי דין.